Legginsy W Multu.pl

Legginsy to podstawa każdej sportowej stylizacji. Wśród legginsów most wished na sezon jesień zima 2018 będą rządzić legginsy w kratę. Są to idealne getry do zbudowania silnego picture'u, szczególnie jeśli chcesz stworzyć wizerunek oparty na subkulturze punk, rock, a także metal. Kolejne rodzaje getrów nadające się do zaprezentowania alternatywnego wyglądu to na pewno legginsy z eyeletami, rozcięciami, wiązaniami i przede wszystkim z dziurami. Takie getry najlepiej wyglądają w zestawieniu z czarną ramoneską , przyozdobioną ćwiekami czy nitami oraz botkami na koturnie, a nawet wysokimi kozakami.
Nastêpny trening. Tym razem ubieram LEGGINSY KIPRUN. Kalenji - dziêki ci za rozpinane nogawki. To rozwi¹zanie, które naprawdê mega u³atwia ¿ycie. Od razu wiedzia³em, ¿e trening bêdzie super. Kilometr za kilometrem, doœæ szybkie tempo i tu kolejny ogromny plus legginsów - specjalne strefy wentylacji pod kolanami. To naprawdê robi robotê. Iloœæ odblasków wystarczaj¹ca. Kipruny posiadaj¹ dwie kieszenie, niestety wci¹¿ za ma³e, aby zmieœciæ tam telefon. Szkoda, bo mo¿na by by³ nazwaæ je sprzêtem idealnym.
Czarny to kolor, który znakomicie podkre¶la sylwetkê, czego znakomitym przyk³adem jest modelka health Paige Hathaway. Czarne legginsy doskonale eksponuj± nogi, a wi±zania przy ³ydce s± ciekawym elementem urozmaicaj±cym klasyczny krój. Równie¿ czarny biustonosz sportowy jest nie tylko funkcjonalnym elementem sportowego outfitu, ale tak¿e dodatkiem, który podkre¶la kobiecy wyraz naszego stroju.
Kolorowe legginsy crossfit damskie polecane są kobietom, które podczas ćwiczeń chcą wyglądać modnie. Startujesz w zawodach i chcesz być zauważona? W legginsach w żywe kolory na pewno będziesz zapamiętana. Startujesz w biegu ulicznym albo górskim i chcesz być widoczna na zdjęciach? Wzorzyste legginsy do crossfitu z wesołą czaszką Ci w tym pomogą. Na siłowni też możesz wyglądać superkobieco i zjawiskowo.
Getry casual - casualowe legginsy to doskonała opcja podczas spotkań ze znajomymi, wypady za miasto, na działkę czy zakupy na mieście. Wygodne, nie krępują ruchów i zawsze pozostają na swoim miejscu. Jak nosić getry na co dzień? Aby zbalansować obcisły dół, na górę wybierz oversizową tunikę lub luźną długą bluzkę. W takim stroju łatwo będzie Ci się przemieszczać w miejskiej dżungli nawet jeśli zdecydujesz się na rower. Casualowe legginsy w formie denimowej to alternatywa dla klasycznych rurek jeansoweych, które nosisz w przeróżnych konfiguracjach na wiele okazji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *