Cooperate With Us

Emilce wszystko wolno. Witam. Jeżeli WHO zaleca karmienie do 2 roku życia, to jaki z Pani ekspert, który skraca ten czas do roku. Powołanie na USA nie jest na miejscu, bo to najgorzej żywiony naród świata. Jestem szczerze dotknięta jako matka karmiąca do 23 mies. i aktualnie już rok drugie dziecko. Mleko to miłość, zdrowie i natura. Nie każdy roczniak chodzi.A wie wie coś przeciwciałach w mleku w 16 do 23 miesiąca po porodzie, kiedy dziecko zwiększa zasięg spacerów.
Kochani rodzice. To nie żłobki, przedszkola, szkoły wychowują i kształcą dzieci. To my - rodzice przez wielkie R jesteśmy odpowiedzialni za ich kształcenie, rozwój pasji, duszy, umysłu. Placówki oświatowe pomagają nam, podsuwają możliwości, współpracują w tym procesie, współtworzą go. Jednak szkoła nam dziecka nie wychowa. Przez wychowanie mam na myśli zarówno wpojenie zasad odnośnie kultury osobistej, systematyczności, konsekwencji, organizacji pracy własnej, dysponowania czasem, jak i chęci i potrzeby do rozwijania pasji, zainteresowań, czytelnictwa. Placówki oświatowe powinny to kontynuować, jednak zaszczepić to w dzieciach musimy my.
motoryzacja się ułożyło, że nie mam dzieci. Oprócz zdrowia, istotne mnie jest to, że mogę spotykać się z przyjaciółmi, porozmawiać z nimi, czasem coś doradzić. Dzisiaj nie musimy już ratować nikogo z zagłady, ale bezcenne jest wysłuchanie bliźniego, poświęcenie mu uwagi, dodanie otuchy. Duże znaczenie ma dla mnie też kontynuowanie pamięci mamie. Razem z Anną Mieszkowską napisałyśmy książkę zatytułowaną " Dzieci Ireny Sendlerowej". Biorę też udział w uroczystościach nadania szkołom imienia mojej matki. Takich szkół w Polsce jest już 22 , a w Niemczech four. Liczba szkół sendlderowskich powiększa się, to też jest dla mnie ogromny powód do dumy.
Jest minus bo od rana dreptanie bezustanne, trucht w pocie czoła lub bieg z zadyszką. Prosisz więc męża swego by to on dziś zrobił kolację, wczorajszą bułka bez masła z rzuconym na nią niechlujnie salami będzie wszak pasować. A on, że nie, bo on wyłączał wczoraj telewizor. I kiedy już atmosfera taka, że siekierą by ją można ciąć, to dziecko z nocnika woła, że już skończyło, a to co zrobiło to masakra. I śmiech, i po sprawie, bo dwulatek oceniający swoją kupę jako masakrę naprawdę bawi i rozczula. Plus bezsprzeczny.
Wygląd odzwierciedla nasze samopoczucie i stan zdrowia, więc tak, jest dla mnie ważny, ale bez przesady. Nasza twarz i ciało zawsze wiernie nam pokazują, czy dobrze się odżywiamy i czy odpowiednio siebie dbamy. Straszny jest brak elementarnej wiedzy u Pani długim kp. Proszę poznać skład mleka po roku, dwóch i trzech. Proszę podać choć jeden przykład potwierdzony historią dziecka, kiedy długie kp zaszkodziło? Proponuję poczytać co nie co z medycznej literatury kp lub blog hafiji. Masakra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *